A E C Danışmanlık Eğitim Tanıtım Hizmetleri
ANASAYFA KONU ARA İLETİŞİM

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

Özbekistan'da taşınmaz satın alma yoluyla ikamet izni almalarında yerine getirilmesi gereken şartlar

Özbekistan'da taşınmaz satın alma yoluyla ikamet izni almalarında yerine getirilmesi gereken şartlar

Tarih 28.Şubat.2019, 12:30 Editör A Enver ÇITAK

KaynK; http://deik.org.tr/duyurular-t-c-vatandaslarinin-ozbekistan-da-ikamet-izni-alma-sartlari-hk

T.C. Dışişleri Bakanlığından Kurulumuza iletilen bir yazıda, Özbekistan Ankara Büyükelçiliğinden alınan notaya atıfla bildirilen, 5 Ocak 2019 tarihli PF-5611 sayılı kararname ile yürülüğe giren Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Özbekistan'da taşınmaz satın alma yoluyla ikamet izni almalarında yerine getirilmesi gereken şartlar aşağıda belirtilmektedir. Taşkent şehri ve Taşkent ilçelerinde en az 400.000 ABD Doları, Semerkand, Buhara, Harezm, Nemengan, Andican ve Fergana bölgelerinde en az 200.000 ABD Doları, Karakalpakistan Cumhuriyeti ve diğer Özbekistan Cumhuriyeti bölgelerinde en az 100.000 ABD Doları değerinde taşınmaz satın almak.

Bu haber 246 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

deik web sayfası bilgileri

Özbekistan Cumhurbaşkanlığı ve bazı kamu kurumlarınca uygulamaya alınan ve yatırımcılarımızı ilgilendiren kararlar aşağıda sunulmaktadır:

Özbekistan Cumhurbaşkanlığı ve bazı kamu kurumlarınca uygulamaya alınan ve yatırımcılarımızı ilgilendiren kararlar aşağıda sunulmaktadır: kaynak : http://deik.org.tr/duyurular-ozbekistan-cumhurbaskanligi-tarafindan-alinan-kararlar-hk

Yazılarımın ve fotoğraflarımın ve web site içeriğinin bütün hakları saklıdır © 2009-2024 Ahmet Enver ÇITAK. Bütün hakları saklıdır © Ahmet Enver Çıtak'ın açık yazılı izni olmaksızın, kısmen veya tamamen herhangi bir şekilde ve ortamda kopyalanması yasaktır. Sitemizi ziyaret etmeniz ile sitemiz şartlarını ve kurallarını kabul etmiş olmaktasınız WEB Sitemizde hata ve nisyan müstesnadır, göstermekte olduğumuz en yüksek titizlik ve itinaya rağmen buradaki bu sayfalarda verilen bilginin güncelliğinden, dizgi hatasından, eksik veya yanlış olmasından doğacak kanuni ve mali sorumluluk bilgiyi kullanana aittir. Buradaki bilgileri, yöntemleri taslak kabul edip, kendi mevzuat ve yordam araştırmanızı, gerekiyorsa profesyonel yardımcılar kullanarak lütfen yapmanızı rica ederiz.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapy: MyDesign Haber Sistemi